Авторизация

Email
Пароль

Секція медичних сестер-анестезистів на конгресі ААУ 2019

Шановні колеги,

Прошу до 03.09.2019 р. подати пропозиції на електронну адресу criticalcare@ukr.net для участі у конгресі анестезіологів України відповідно з нижченаведеним.

 

Згідно з рішенням пленуму правління ААУ, прийнятому на конгресі анестезіологів України 2018 року, 21 вересня 2019 року буде проведена Секція медичних сестер-анестезистів відділень АІТ у рамках конгресу ААУ (19-21 вересня 2019 року, м. Київ).

Просимо делегувати на Секцію анестезистів від кожної області медичних сестер-анестезистів ВАІТ, провівши прозоре та конструктивне обговорення кандидатур у колективах. Основними вимогами до відбору вважаємо вміння проводити навчання серед медичних сестер, високі професійні та морально-етичні якості і бажання претендентів активно займатися удосконаленням системи післядипломної освіти у ВАІТ. Рекомендуємо відбирати делегатів з різних лікарень, у тому числі міських, районних, дитячих та пологових будинків. Ви повинні розуміти, що саме на цих медичних сестер-анестезистів ми будемо покладатися в організації освітніх семінарів у найближчий час.

Витрати на проїзд до Києва (в один кінець) будуть компенсовані ААУ тільки чотирьом (!) медичним сестрам від кожної області згідно поданих списків Головами обласних осередків (асоціацій). Компенсація буде проводитись під час реєстрації в обмін на проїзний документ для проїзду (компенсація вартості проїзду лише у плацкарті, купе та автобусі).


Обговорення поданих кандидатур буде проведено на ресурсах Віртуальної клініки анестезіології та інтенсивної терапії. Слідкуйте за нашими публікаціями.


З повагою, проф. Біляєв А.В.